U nás jako doma

Kuchyně
Kuchyně
Obývací pokoj s TV
Obývací pokoj s TV

V chatě je vstupní prostorná hala, útulná plně vybavená kuchyň, včetně myčky na nádobí. Kuchyň je propojená s obývacím pokojem. Všechny pokoje jsou světlé s překrásným vyhledem na Krkonoše

Dále je ve spodní části chaty prostorná koupelna s velkým sprchovým koutem, zrcadlem, umyvadlem a pračkou. V zadní části se nachází toaleta.

Koupelna se sprchovým koutem
Koupelna se sprchovým koutem

V obývacím pokoji  je rozkládací pohovka, kterou lze využít, jako přistýlku. Součástí obývacího pokoje jsou dvě komody. Naproti přes chodbu je velká společenská místnost s krásným výhledem. Součástí je pohodlná pohovka , televize a krbová kamna.

Společenská místnost s krbem a vinotékou
Společenská místnost s krbem a vinotékou
Toaleta
Toaleta

Po schodech se dostaneme do části s ložnicemi. V pravo je velká světlá ložnice se třemi postelemi a přistýlkou. Součástí pokoje je koupelna s vanou. V pokoji je velká vestavěná skříň s  úložným prostorem. Další pokoj je malý se dvěma samostanými lůžky a velkým úložným prostorem. V levé části patra s ložnicemi se nachází velký pokoj se třemi lůžky. Na tomto patře je malá herna pro děti nebo se tato místnost dá využít ,jako pokoj se dvěmi přistýlkami. Dále se na tomto patře nachází toaleta.

Ložnice 1
Ložnice 1
Ložnice 2
Ložnice 2

Všechny pokoje a místnosti jsou prostorné s překrásným výhledem na Krkonoše. V zadní části chalupy je oblíbená místnost námi zvaná "STUDÁNKA" ,kde je i v létě chladno a je plná vychlazeného piva,kvalitního vína a dalších úžasných dobrot .

Samozřejmostí je zdarma dostupná wifi síť. Pejsky a drobné mazlíčky máme rádi. K dispozici je fén, žehlička, žehlící prkno ,dětská jídelní židlička a dětská postýlka.